לייפסטייל

RPB: אתם חייבים להכיר את שיטת האימונים החדשה שלנו

By אפריל 10, 2019 No Comments

אנחנו שמחים לספר לכם על מרכז האימונים החדש שלנו RPB מבית FIT STUDIO!

RPB היא שיטת אימונים חדשה וייחודית, המשלבת קצב (Rhythm), עבודה על שריר וכוח (Power) ואת עקרונות הפילאטיס: יציבה ועבודה על שרירי ליבה (Balance).
השילוב בין עבודת הקרדיו שעוזרת בשריפת קלוריות לבין עבודה על חיזוק השרירים תוך הארכתם ושימת דגש על שרירי הליבה (מעולם הפילאטיס) הוא השילוב המנצח לגוף חזק ובריא.

מקסימום תוצאות במינימום זמן

כשאנחנו כבר הולכים להתאמן, אין סיבה לבחור בין אימון כוח/ פילאטיס/ אימון בדופק גבוה, האימון שלנו משלב את כל האלמנטים.
כושר ואימונים זה הרבה יותר מקוביות בבטן וגם מעבר לאורח חיים. זה מראה לנו מי שאנחנו, מוכיח לנו שאנחנו תמיד מסוגלים ליותר ממה שחשבנו. נותן מוטיבציה גם בחיי המשפחה ובקריירה ומעצב את כרטיס הביקור שלנו – מבפנים ומבחוץ.
את RPB הקימה רוני דרוקר. החלום הכי גדול שלה היה לשלב בין שני העולמות האהובים עליה ביותר, עולם הריצה שממקסם את שריפת הקלוריות ועולם הפילאטיס שבונה את השרירים בצורה החזקה והבריאה ביותר.

השיעורים שלנו

Pilates Rhythm – אימון חדשני ויחיד מסוגו. עולם הפילאטיס פוגש את עולם הפיטנס לאימון המתמקד בחיזוק כל קבוצות השרירים בגוף עם מספר חזרות גבוה של תרגילים. האימון מלווה במוזיקה כייפית ומקפיצה. שיעור שלא תצאו ממנו יבשים.

Pilates Power – אימון שמטרתו העיקרית היא לעבוד על חיזוק וחיטוב השרירים שלנו. האימון המתמקד בכל קבוצת שריר תוך מספר חזרות גבוה ועבודה עם אביזרים המגבירים את ההתנגדות וממקסמים את התוצאות.

Pilates Balance – פילאטיס מזרן קלאסי. האימון מתמקד ביציבה, חיזוק השרירים תוך הארכתם ובעיקר חיזוק שרירי הליבה שכל כך חשובים לנו בחיי היום יום. לקחנו את השיטה הקלאסית ושדרגנו אותה.

Barre Balance – אימוני הבר הם דינמיים, אנרגטיים וסופר-מהנים, שמפגישים את עולם הריקוד עם עולם הפילאטיס תוך שילוב של מוזיקה מקפיצה ואימון דינאמי. בשיעור הבר בלאנס נתמקד בקבוצות השרירים השונות בשילוב מספר חזרות גבוה.

Barre Rhythm – אימון בר אקסטרים. האימון מורכב מרצפים של העלאת דופק לצד רצפי בר הכוללים מספר רב של חזרות. האימון שם דגש מרכזי על עבודה בדופק גבוה.

Barre Power – אימון בר המתמקד בקבוצות שריר וחיזוקם תוך עבודת סחיטה של כל שריר בנפרד. באימון זה נשלב את הבר הקלאסי יחד עם עבודת כוח עוצמתית.

Spin Rhythm – אימוני הדגל של RPB. אימונים אינטנסיביים המשלבים עבודה אירובית מאומצת על אופני הספין ביחד עם עבודת חיזוק וחיטוב המשלבת את עולם הפילאטיס עם עולם הפיטנס. השיעור מורכב מרצפים של עבודה על אופני הספין ורצפים של עבודת כוח. נתמקד בעבודה בקצב גבוה, דופק מטפס, שריפת קלוריות מוגברת ו-100% הנאה. הכל בליווי מוזיקה שמרימה את האווירה.

Spin Power – שילוב מדהים בין אימון ה-Pilates Power לבין אופני הספין. האימון מורכב מרצפים של עבודה על אופני הספין ורצפים של עבודת כוח המתמקדת בכל קבוצת שריר עד לסחיטה וכוללת שימוש באביזרים המוסיפים התנגדות ומובילים למיקסום היכולת.

Spin Balance – שילוב מושלם בין אופני הספין לפילאטיס המזרן הקלאסי והאהוב. לצד רצפי העלאת דופק על האופניים, נתמקד בעבודת הארכת השרירים ויציבה, חיזוק שרירי הליבה וגמישות השרירים.

Yoga – שיעורי יוגה האשטנגה מאפשרים לנו להתמקד בהארכת השרירים, עבודת נשימה והרפיה. אימון לא קל, שמביא לתוצאות מדהימות.

Mommy’s – אימונים מיוחדים שנבנו במיוחד לאמהות בחופשת לידה. אפשר ואף מומלץ להגיע עם התינוק. ויש לנו גם בייביסיטר! מלבד האימונים, נערוך סדנאות והרצאות, אז שווה להתעדכן.

הירשמו עכשיו במחיר מיוחד !

שיעור ניסיון ב-50 ש”ח | כרטיסיית היכרות 5 אימונים ב-200 ש”ח

טלפון: 077-9972821
RPB, שלמה המלך 109 תל אביב
Call Now Button